Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, blandstil, 1930-tal, fanér i mahigny och rot, skiva i röd marmor, 3 nycklar finns, höjd ca 85 samt 88x43 cm

Slitage, stötmärken

759616

2020-04-11