Spegel rokokostil
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, konturerad stenskiva, fanérad i bl a mahogny, bronserade beslag, höjd ca 80, 98x48 kr, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador, skadad skiva
759621
2020-04-09