Spegel rokokostil

Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil
Spegel rokokostil

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, rokokostil, konturerad stenskiva, fanérad i bl a mahogny, bronserade beslag, höjd ca 80, 98x48 kr, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, skadad skiva

759621

2020-04-09