Oljemålning Albert Larsen

Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen
Oljemålning Albert Larsen

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

ALBERT LARSEN (1885-1957): Landskapsmotiv, signerad Alb. Larsen, daterad 1928, olja på duk, ca 61x70 cm

759622

2020-04-07