Spegel rokoko

Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko
Spegel rokoko

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, 1700-tal, möjligen Danmark, rokoko, genombrutet krön, bronserad, skuren dekor, 93x41 cm

Senare bronserad (1932), lagningar skador, glas saknas

759624

2020-04-11