Yo Johansson oljemålning

Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning
Yo Johansson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

YO JOHANSSON (1897-1963), "Trålare ..." Bretagne, hamnmotiv, signerad Yo Johansson 1949, olja på duk, ca 45x55 cm

Ingår i temaauktionen "Nautica"

759626

2020-04-12