Skåp Art Deco Alex Hammarin
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, fanerat med björk och valnöt, 1930-tal, Art Deco, stämpelmärkt "Alex Hammarin Flen", höjd ca 145, 155x50 cm, nycklar (2) medföljer
Omfattande ytskador, fläckar, skada vid låset, invändigt fanerbortfall, en dörr slagen
759632
2020-04-08