Skåp Art Deco Alex Hammarin

Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin
Skåp Art Deco Alex Hammarin

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, fanerat med björk och valnöt, 1930-tal, Art Deco, stämpelmärkt "Alex Hammarin Flen", höjd ca 145, 155x50 cm, nycklar (2) medföljer

Omfattande ytskador, fläckar, skada vid låset, invändigt fanerbortfall, en dörr slagen

759632

2020-04-08