Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets mitt, Gemla, betsat lövträ, galonklädd sits och rygg, kantade med dekornit, sitthöjd ca 4cm
Skador, fläckar, slitage, en stol saknar karm
759633
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här