Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOLAR, 8 st, 1900-talets mitt, Gemla, betsat lövträ, galonklädd sits och rygg, kantade med dekornit, sitthöjd ca 4cm

Skador, fläckar, slitage, en stol saknar karm

759633

2020-04-09