Spelmarker

Spelmarker
Spelmarker
Spelmarker
Spelmarker
Spelmarker
Spelmarker
Spelmarker
Spelmarker

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPELMARKER, 147 st, 1900-talets första hälft, i form av bl. karpfiskar, i askar, markernas längd ca 3-6 cm

Skador förekommer

759647

2020-04-09