Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYLLA, valnöt, 19/2000-tal, med spegel, svärtade krokar, märkt "made in India", höjd ca 53, 91x12,5 cm
Slitage
759648
2020-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här