Hylla valnöt

Hylla valnöt
Hylla valnöt
Hylla valnöt
Hylla valnöt
Hylla valnöt
Hylla valnöt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYLLA, valnöt, 19/2000-tal, med spegel, svärtade krokar, märkt "made in India", höjd ca 53, 91x12,5 cm

Slitage

759648

2020-04-08