Olle Baertling, Kia

Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia
Olle Baertling, Kia

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

OLLE BAERTLING(1911-1981): färgserigrafi, signerad Baertling, daterad 1974-80 samt numrerad 35/100 med blyerts, bildmått ca 59x93 cm

Ej examinerad ur ram

759655

2020-04-12