Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

4 000 SEK

STOLAR (8) 1800-talets andra hälft, England, regency mahogny, stoppade sitsar med textil klädsel, sitthöjd ca 47, högsta höjd 87 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

759675

2020-04-09