Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR (8) 1800-talets andra hälft, England, regency mahogny, stoppade sitsar med textil klädsel, sitthöjd ca 47, högsta höjd 87 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage
759675
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här