Adele Söderberg porträtt

Adele Söderberg porträtt
Adele Söderberg porträtt
Adele Söderberg porträtt
Adele Söderberg porträtt
Adele Söderberg porträtt
Adele Söderberg porträtt

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ADELE SÖDERBERG (1880-1916): Porträtt föreställande stående kvinna lutandes mot ett träd, olja på duk, ca 155x57 cm

Smärre slitage, kracklyr, spridda färgbortfall

759684

2020-04-12