Pablo Picasso färglitografi
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Maternité", färglitografi, signerad och daterad i trycket 29.4.63, bildmått ca 50x38
Kuntoraportti
Gulnad
759689
Päivämäärä:
2020-04-08