Spegelpar

Spegelpar
Spegelpar
Spegelpar
Spegelpar
Spegelpar
Spegelpar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGLAR, 1-par, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, krön med rosett, nedre krön i form av akantusblad, förgyllda, ca 35x20 cm

Smärre slitage, krön på ena smått lös

759692

2020-04-13