Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

BREVPRESS i form av sfinx, 1800-talets slut, Grand Tour souvenir, bronserad metall, sockel i marmor (verde mare), höjd ca 8 samt 14x8 cm

Slitage

759696

2020-04-12