Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERO FORNASETTI, askfat, porslin, dekor med affischen från uppförande av av Puccinis opera Madame Butterfly, stämplad Fornasetti Milano, Made in Italy, ca 21,5x13 cm
Smärre slitage
759699
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här