Piero Fornasetti askfat

Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat
Piero Fornasetti askfat

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIERO FORNASETTI, askfat, porslin, dekor med affischen från uppförande av av Puccinis opera Madame Butterfly, stämplad Fornasetti Milano, Made in Italy, ca 21,5x13 cm

Smärre slitage

759699

2020-04-13