Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
SKÅP, 1880-tal, mahogny, med mässingsdekor, en låda, inrett med 3 hyllplan, höjd 139, 75x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
En lös låskista medföljer, bruksslitage
759708
2020-04-10