Skåp 1880-tal

Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

SKÅP, 1880-tal, mahogny, med mässingsdekor, en låda, inrett med 3 hyllplan, höjd 139, 75x40 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

En lös låskista medföljer, bruksslitage

759708

2020-04-10