Atte Laitila oljemålning

Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning
Atte Laitila oljemålning

Klubbat för:

200 EUR

Utropspris

300 EUR

ATTE LAITILA (1893-1972) Harem, signerad, olja på pannå, 39x46 cm

759728

2020-04-08