Matgrupp i rokokostil

Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil
Matgrupp i rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATGRUPP, 17 dlr, 1900-tal, rokokostil, bemålat, skuren dekor, bestående av: matbord, 9+5 stolar, 1 par karmstolar, 6 iläggskivot vardera 40, matbord, bordets höjd 76, 160x115 cm

Slitage, märken, färgbortfall, 5 stolar med avikande färg

759745

2020-04-09