George Stanfield Walters oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GEORGE STANFIELD WALTERS (1838-1924): (2) Motiv med båtar, signerade, olja på pannå, ca 19,5x29,5 cm

Smärre färgbortfall

759752

2020-04-12