Fotogenlampa/vägglampa för båt

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FOTOGENLAMPA, vägglampa för båt, 1900-tal, Frankrike, märkt Gaudard, höjd inklusive brännrör ca 35 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Slitage

759753

2020-04-14