Fällbord Carl Hollst

Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst
Fällbord Carl Hollst

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

FÄLLBORD, Karl Johan, av Carl Hollst (fristadsmästare verksam i Eskilstuna 1787-1830), signerat C. HOLLST , fanerat med alrot, höjd ca 74, 88x88 cm

försträckning, slitage, kärvande låsmekanism

759758

2020-04-09