Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
FÄLLBORD, Karl Johan, av Carl Hollst (fristadsmästare verksam i Eskilstuna 1787-1830), signerat C. HOLLST , fanerat med alrot, höjd ca 74, 88x88 cm
försträckning, slitage, kärvande låsmekanism
759758
2020-04-09