Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med pansarkryssare, signerad samt daterad 1/1 1923, olja på duk, ca 59x93 cm
Ingår i temaauktion "Nautica"
Några smärre tryckmärken på duken
759759
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här