Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Motiv med pansarkryssare, signerad samt daterad 1/1 1923, olja på duk, ca 59x93 cm

Ingår i temaauktion "Nautica"

Några smärre tryckmärken på duken

759759

2020-04-12