Oidentifierad konstnär 1800-tal oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Sjölandskap, olja på duk, 32x40 cm

Krackeleringar

759767

2020-04-09