Holländsk skola

Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola
Holländsk skola

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HOLLÄNDSK SKOLA (16/1700-tal): Motiv av resande sällskap med boskap vid grotta, olja på duk, ca 91x114 cm.

Retuscher, lagningar, krackelyrer.

759777

2020-04-08