Klubbat för:
170 EUR
Utropspris
300 EUR
BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, lös stenskiva, mässingsbeslag, bredd 88 cm, djup 51 cm, höjd 82 cm.
Lätt slitage, stenskivan limmad
759785
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här