Gustaviansk stil byrå

Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå
Gustaviansk stil byrå

Klubbat för:

170 EUR

Utropspris

300 EUR

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets början, lös stenskiva, mässingsbeslag, bredd 88 cm, djup 51 cm, höjd 82 cm.

Lätt slitage, stenskivan limmad

759785

2020-04-12