Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOHANN VINCENZ CISSARZ (Tyskland 1873-1942): Kustbild, signerad och daterad J.W Cissarz 1908, olja på duk, ca 110x120 cm
Dubblerad
759786
2020-04-09
Gör en kostnadsfri värdering här