Lennart Jirlow

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART JIRLOW (född 1936): Ridå till "Annie Get Your Gun", 1991, signerad L Jirlow, 17/225, färglitografi, blindstämpel Mourlot, 78x62 cm,
Utgiven av China Teatern, Stockholm

759800

2020-04-08