Kaffeservis och teservis delvis Rörstrand

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESERVIS / TESERVIS, porslin, 1900-tal, delvis Rörstrand, bestående av: 22 kaffekoppar med fat, 19 tekoppar med fat, kaffekanna, sockerskål med lock, gräddakanna, skål på fot, skål, 9 assietter

Slitage

759801

2020-04-09