Adolphe Potter olja på duk

Adolphe Potter olja på duk
Adolphe Potter olja på duk

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADOLPHE POTTER (1835-1911) SUI: tillskriven, landskapsmotiv, signerad A.F Potter, daterad 1893, olja på duk, ca 61x31 cm

759803

2020-04-13