Barbro Bäckström mässingsplåt

Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt
Barbro Bäckström mässingsplåt

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BARBRO BÄCKSTRÖM (1939-1990): "Piura" - barnhänder, monogramsignerad och daterad BB -78, numr. 192/650, oxiderad mässingsplåtplåt, ca 24x28,5 cm

759808

2020-04-08