Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOUIS BASTIN (1912-1979): "Epreure d´artiste", signerad, litografi, bildmått ca 38x31,5 cm
Ej examinerad ur ram
759809
2020-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här