Louis Bastin 4 etsningar

Louis Bastin 4 etsningar
Louis Bastin 4 etsningar

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOUIS BASTIN (1912-1979): "Epreure d´artiste", signerad, litografi, bildmått ca 38x31,5 cm

Ej examinerad ur ram

759809

2020-04-13