Modellskepp

Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp
Modellskepp

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MODELLSKEPP, runt 1900-tal, segelfartyg, utfört i trä och textil, märkt Cutty Sark 1869, höjd ca 45, längd ca 50 cm

Slitage

759810

2020-04-12