Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MODELLSKEPP, runt 1900-tal, segelfartyg, utfört i trä och textil, märkt Cutty Sark 1869, höjd ca 45, längd ca 50 cm
Slitage
759810
2020-04-12
Gör en kostnadsfri värdering här