Kortsablar

Kortsablar
Kortsablar
Kortsablar
Kortsablar
Kortsablar
Kortsablar
Kortsablar
Kortsablar

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KORTSABLAR 2 st, 1800-tal, trol Indopersiskt område, kavlr i horn, skidor klädda med läder och metallbeslag, längd ca 72 cm

slitage, korrosion

759814

2020-04-14