Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
KORTSABLAR 2 st, 1800-tal, trol Indopersiskt område, kavlr i horn, skidor klädda med läder och metallbeslag, längd ca 72 cm
slitage, korrosion
759814
2020-04-14