Bordsfläkt 1950-tal industrimodell
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSFLÄKT, 1950-tal, industriell modell, stomme i metall, CGE (Compagnia generale Di Elettricita), typ "25" höjd ca 29, diameter av 28 cm
Skador: Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
759825
2020-04-11