Light up the dark! Bordslampa Anders Pehrson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ANDERS PEHRSON, bordslampa, "Simris", Ateljé Lyktan, Åhus, svartlackad metallskärm, stomme av förkromad metall fot klädd med svart skinn, reglerbar höjd

Skador: Mindre slitage på skärm, SAV ansvarar ej för funktion

759831

2020-04-11