Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BROSCH, 14 k guld, oval form, cabochonslipad akvamarin, 1950-tal, ostämplad, längd 3,2 cm, vikt ca 5,2 g
Med gravyr
759832
2020-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här