Brosch 14 k guld

Brosch 14 k guld
Brosch 14 k guld
Brosch 14 k guld
Brosch 14 k guld
Brosch 14 k guld
Brosch 14 k guld

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BROSCH, 14 k guld, oval form, cabochonslipad akvamarin, 1950-tal, ostämplad, längd 3,2 cm, vikt ca 5,2 g

Med gravyr

759832

2020-04-14