Spegel gustaviansk stil,

Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,
Spegel gustaviansk stil,

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1700-talets slut, gustaviansk, kvicksilverfolierat spegelglas, skuren dekor och pastellage, dekor med girlanger samt krönet med rosett, ca 72x42 cm

Senare bronsering, krönet med lagningar

759833

2020-04-13