Gustaf Carlström

Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström
Gustaf Carlström

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUSTAF CARLSTRÖM (1896-1964): Flicka vid vattenbryn, signerad Gustaf Carlström, olja på duk, 80x72 cm

759838

2020-04-08