Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OKÄND KONSTNÄR, motiv med båtar intill hamn, tidigt 1900-tal, olja på duk, osignerad, förgylld ram med pastelage samt mörkbetsad ek, ca 55x36 cm
Ingår i temaauktionen Nautica
Zustandsbeschreibung
759839
2020-04-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner