Okänd konstnär

Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär
Okänd konstnär

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OKÄND KONSTNÄR, motiv med båtar intill hamn, tidigt 1900-tal, olja på duk, osignerad, förgylld ram med pastelage samt mörkbetsad ek, ca 55x36 cm

Ingår i temaauktionen Nautica

Zustandsbeschreibung

759839

2020-04-12