Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR KANEVAD (1930-2019): Objekt, 9 dlr, trä, signerad och daterad Kanevad 1994, höjd ca 27 cm
759842
2020-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här