Vas Kina 1900-tal Celadon

Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon
Vas Kina 1900-tal Celadon

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, stengods, Kina, 1900-tal, med hänklar, celadonglasyr, dekor i relief, höjd ca 29 cm

En hänkel med lagning

759859

2020-04-16