Okänd konstnär tidigt 1800-tal
Klubbat för:
1 500 SEK
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
OKÄND KONSTNÄR,läsande pojkar, omkring mitten av 1800-talet, olja på duk, osignerad, otydligt tillskriven a tergo på spännram, ca 35x29 cm
Kuntoraportti
Krackelyr med färgbortfall
759863
Päivämäärä:
2020-04-13