Okänd konstnär tidigt 1800-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Arviointi

3 000 SEK

Kuvaus

OKÄND KONSTNÄR,läsande pojkar, omkring mitten av 1800-talet, olja på duk, osignerad, otydligt tillskriven a tergo på spännram, ca 35x29 cm

Kuntoraportti

Krackelyr med färgbortfall

759863

Päivämäärä:

2020-04-13