Petter Zennström träsnitt

Petter Zennström träsnitt
Petter Zennström träsnitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER ZENNSTRÖM, Petter (född 1945) Motiv föreställande flygande sparvar, signerad samt daterad 1975, bildmått ca 21x18 cm

Oramad, smärre syraangripen

759873

2020-04-13