Formar

Formar
Formar
Formar
Formar
Formar
Formar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FORMAR, 5 st, 1900-tal, bla 2 chokladformar och 3 madeleinekakformar största L ca 43 cm

Skador: Bruksslitage

759881

2020-04-11