Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
BÅTVENTIL, 1900-talets försata hälft, mässing och glas, diameter ca 43 cm
Ingår i temaauktione "Nautica"
Bruks och åldersrelaterat slitage
759885
2020-04-12