Båtventil

Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil
Båtventil

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

BÅTVENTIL, 1900-talets försata hälft, mässing och glas, diameter ca 43 cm

Ingår i temaauktione "Nautica"

Bruks och åldersrelaterat slitage

759885

2020-04-12